Fotopasja | fotografia przyrodnicza

Zdjęcia zwierząt, roślin, grzybów, makrofotografia.

O blogu

Fotopasja to blog fotograficzny, który w całości poświęciłem fotografii przyrodniczej nie ograniczając się jednak do ściśle określonych kategorii i gatunków. Pasja to pewnie zbyt wielkie słowo, ale fotografia połączona z obcowaniem z przyrodą to doskonała recepta na relaks i odpoczynek. Nie dysponuję żadnym wyszukanym sprzętem fotograficznym ani obiektywami z ogromną ogniskową i wzorową jasnością. Fotografowane okazy, to bardziej przypadkowo spotkane niż świadomie “upolowane” i wyczekane modele. Blog Fotopasja nie jest encyklopedią wiedzy ani kluczem do oznaczania sfotografowanych okazów, gdyż w tym temacie nie jestem znawcą a jedynie miłośnikiem – amatorem. Staram się wprawdzie rozpoznać i oznaczyć gatunki, które udało mi się uchwycić na zdjęciu, ale na tym poprzestaję, bo przedruki z wikipedii nie mają tu sensu. Ponieważ zbiory zdjęć w dobie fotografii cyfrowej w dużym tempie się powiększają, żal je trzymać tylko dla siebie w domowych archiwach. Dlatego też wybrane zdjęcia przyrodnicze zamieszczam na tym blogu. Jeśli znajdziesz błąd w oznaczeniu gatunku, będę bardzo wdzięczny jeśli powiadomisz o tym w komentarzu pod konkretną fotografią. Zapraszam do przeglądania mojego bloga i ponownych odwiedzin.

Blog Fotopasja | fotografia przyrodnicza istnieje od 03 czerwca 2011 r.

©2011-2021 Raven Fotoamator ::: Zasady korzystania z bloga / licencja :::

Jeśli chcesz umieścić u siebie baner bloga Fotopasja wystarczy skopiować poniższy kod i umieścić go na swojej stronie. Jeśli prowadzisz stronę o podobnej tematyce zamieść u siebie baner mojego bloga i powiadom mnie emailem – zamieszczę baner Twojej strony u siebie w zakładce LINKI – dział Polecane strony – partnerzy , na zasadzie wzajemnej promocji w internecie.

KONTAKT: fotopasja.blog@gmail.com

Baner bloga Fotopasja (468x60px)
Fotopasja

<a href="https://fotoravi.wordpress.com/" target="_blank" title="Fotopasja | fotografia przyrodnicza"><img src="https://fotoravi.files.wordpress.com/2012/07/fotopasja468x60.gif" border="0" alt="Fotopasja" /></a>